Title Image

Ežerėlių draustinio takais (4 km)

Ežerėlių draustinio takais (4 km)

Įsiminti

2,50

Šįkart su Verkių regioniniu parku susipažinsite šiek tiek kitaip. Apsilankysite Ežerėlių geomorfologiniame draustinyje, kuriame atsiskleis žemės kontrastai, atsispindintys čia esančiuose ežerėliuose.  Savo kelionę pradėsite žygiuodami siauru miško takeliu, kur linguojantys medžiai užgoš bet kokį mašinų ūžesį. Neskubėdami pasimėgaukite miško ramybe, nes ji čia bus tikrai ypatinga! 

Atkreipkite dėmesį ir į aplinkui esančius objektus – praeisite pro pelkėtas daubas bei laikui bėgant užpelkėjusias pakrantes. Dėmesį taip pat patrauks Also ežeras, kuris išsiskirs savo netaisyklinga forma. O pasiektas platesnis keliukas informuos, kad judate link poilsiavietės. Vėliau priesite Sausą ežerėlį, kurio pavadinimo kilmę suprasite vos jį išvydę. Gali būti, kad sutiksite ir pakeleivių – čia dažnai apsilanko ančių šeimynos. Palikę platesnius takelius, grįšite į miško tankmę, kurioje ir toliau mėgausitės miško garsais, taip užbaigdami šį ežerėlių žygį.

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 30 min. — 1 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Penktadienis
08.06
14°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
08.07
15°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
08.08
24°C
3 - 5 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 4 m/s
Antradienis
08.10
22°C
0 - 1 m/s
Trečiadienis
08.11
22°C
0 - 1 m/s
Ketvirtadienis
08.12
20°C
6 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas –  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas- stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją maršruto dalį žygiuosite miško takeliais ir šiek tiek keliuku su skaldos danga.

   


   

  Prisijunkite