Title Image

Elektrėnų marių žiburiai (18 km)

Elektrėnų marių žiburiai (18 km)

Įsiminti

3,50

„Šviečia naktį, šviečia dieną Elektrėnų žiburiai“ – šios dainos žodžius prisiminėm kurdami jums šį Solo maršrutą. Kadangi būtent šio miesto centre pakviesime pradėti savo žygį. Elektrėnai įkurti 1960 m., tai vienas jauniausių Lietuvos miestų, kuris atsirado laukuose pradėjus statyti šiluminę elektrinę. Todėl šiame mieste labai jaučiama sovietmečio architektūra, kuri vis labiau kontrastuoja su atsinaujinančiomis miesto vietomis. O kalbant apie architektūrą, tai tikrai šiame maršrute neliks nepastebėta įspūdingo dydžio moderni Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia.

Toliau žygiuosite naujai sutvarkyta Elektrėnų marių pakrante, kur galėsite vis stabtelėti ir pasigrožėti nekasdieniniu vaizdu. Šiuo metu kaip tik vyksta didžiausios Lietuvoje šiluminės elektrinės kaminų griovimo darbai. Vienas iš dviejų 250 m. aukštį siekiančių kaminų vis mažėja, o jūs tapsite šio įvykio liudininkais. Vėliau patekę į Geibonių sodus galėsite grožėtis autentiškais vasarnamiais, po kurių atsidursite pušynuose ir žygį tęsite jaukiais miško keliukais.

Žygiavimo trukmė: 3 val. — 5 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Elektrėnai

Penktadienis
05.07
10°C
1 - 4 m/s
Šeštadienis
05.08
9°C
6 - 8 m/s
Sekmadienis
05.09
13°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
19°C
5 - 8 m/s
Antradienis
05.11
21°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
05.12
20°C
5 - 5 m/s
Ketvirtadienis
05.13
20°C
2 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite pėščiųjų takais bei miškų ir pievų keliukais.

   

  Iššūkiai: Žygio metu prieisite vieną stačią įkalnę, kuri pareikalaus šiek tiek daugiau jėgų, tačiau tikrai ją įveiksite.

  Prisijunkite