Title Image

„Dzūkiškais“ miškais link Bartkuškio kopos (15 km)

„Dzūkiškais“ miškais link Bartkuškio kopos (15 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutas, kuriame tikrai suprasite, ką reiškia apibūdinimas „dzūkiški“ miškai, nes didžiąją jo dalį žygiuosite šviesiais, samanomis klotais aukštų pušų miškais. Maršrutas bus gausus kontinentinėmis kopomis, kurių įspūdingiausia – Bartkuškio. Tai atvirai pustoma smėlio kopa, įsitaisiusi viduryje pušyno su pajūrio smėlynams būdinga augmenija – žemaūgėmis pušimis, beržais ir trapiomis samanomis. Stovėdami ant šios kopos, pasitelkę vaizduotę, akimirkai galėsite pajusti, kad Kuršių nerijos atmosfera egzistuoja nutolusi ir keliasdešimt kilometrų nuo Vilniaus.

Galima eiti su vaikišku vežimėliuKalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 4 val. 30 min. — 8 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Širvintos

Sekmadienis
09.19
6°C
6 - 7 m/s
Pirmadienis
09.20
5°C
4 - 5 m/s
Antradienis
09.21
7°C
4 - 4 m/s
Trečiadienis
09.22
10°C
3 - 3 m/s
Ketvirtadienis
09.23
12°C
1 - 2 m/s
Penktadienis
09.24
12°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
09.25
13°C
3 - 3 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – aikštelėje be dangos.

   

  Žygiavimas: Didžioji maršruto dalis miško keliukais ir takais. Yra šiek tiek žvyrkelio ir kvartalinių.

   

  Kita informacija: Bartkuškio kopa yra aptverta STOP juostomis ir įspėjamaisiais ženklais (taip norima susitabdyti motokroso ir keturračių mėgėjus bei išvengti intensyvaus kopos ardymo). Pėstiesiems kopos lankymas NĖRA draudžiamas.
  Gali būti prastas TELE2 ryšys.

   


   

  Prisijunkite