Title Image

„Dzūkiškais“ miškais link Bartkuškio kopos (15 km)

„Dzūkiškais“ miškais link Bartkuškio kopos (15 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutas, kuriame tikrai suprasite, ką reiškia apibūdinimas „dzūkiški“ miškai, nes didžiąją jo dalį žygiuosite šviesiais, samanomis klotais aukštų pušų miškais. Maršrutas bus gausus kontinentinėmis kopomis, kurių įspūdingiausia – Bartkuškio. Tai atvirai pustoma smėlio kopa, įsitaisiusi viduryje pušyno su pajūrio smėlynams būdinga augmenija – žemaūgėmis pušimis, beržais ir trapiomis samanomis. Stovėdami ant šios kopos, pasitelkę vaizduotę, akimirkai galėsite pajusti, kad Kuršių nerijos atmosfera egzistuoja nutolusi ir keliasdešimt kilometrų nuo Vilniaus.

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min — 4 val. 30 min

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 4 val. 30 min — 8 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – aikštelėje be dangos.

   

  Žygiavimas: Didžioji maršruto dalis miško keliukais ir takais. Yra šiek tiek žvyrkelio ir kvartalinių.

   

  Kita informacija: Bartkuškio kopa yra aptverta STOP juostomis ir įspėjamaisiais ženklais (taip norima susitabdyti motokroso ir keturračių mėgėjus bei išvengti intensyvaus kopos ardymo). Pėstiesiems kopos lankymas NĖRA draudžiamas.
  Gali būti prastas TELE2 ryšys.

   


   

  Prisijunkite