Title Image

Dzūkijos nacionalinio parko laukiniais takais (26 km)

Dzūkijos nacionalinio parko laukiniais takais (26 km)

Įsiminti

3,50

Šio maršruto starto ir finišo lokacija bus iš tiesų verta dėmesio, nes žygį pradėsite ir užbaigsite Zervynų etnografiniame kaime, esančiame Dzūkijos nacionaliniame parke, Čepkelių raisto pašonėje. Maršrutas driekiasi per Dzūkijos miškų platybes ir kontinentines kopas.

Tiems, kas mėgsta laukinę, civilizacijos beveik nepaliestą gamtą – bus tikras noro išsipildymas. Aplinkui savo spalvų paletę bekeinčianti samanų paklotė tikrai patrauks kiekvieno žygeivio žvilgsnį, o tarp kopų vingiuojantys takeliai bei miško keliukai ves jus link Kastinio ežero, esančio netoli Marcinkonių. Šis vandens telkinys jums taps puikia poilsio stotele. Toliau žygiuosite miško keliuku per pušyną, o keletą kilometrų teks paėjėti ir visai netoli esančių geležinkelio bėgių.

 

 

Žygiavimo trukmė: 4 val. 30 min — 6 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

  Nuvykimas ir parkavimas:  Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu iki Zervynų ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas – prie kapinių esančioje stovejimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško keliais, takais ir miško kvartalinės linijomis. Taip pat jūsų lauks šiek tiek kaimo žvyrkelio bei keli kilometrai takais esančiais tarp ir per kontinentines kopas.

   


   

  Prisijunkite