Title Image

Maršrutas

Dubysos vingių slėniais (18 km)

3,50

Jūsų maršruto simboliu taps Dengtilčio atodanga, nuo kurios jums atsivers Dubysos vingis. Žygio pirmoje dalyje šią vaizdingą Lietuvos upę stebėsite iš viršaus. Iš pradžių pajudėsite link Dengtilčio malūno, o vėliau pakilę Dubysos slėniu prieisite atokiau esantį mišką, kuriame galėsite pasinerti į visišką ramybę. 

 

Žygiuojant tolyn, pasieksite romantiškas Dubysos slėnio panoramas. Pusiaukelėje kirsite tiltelį per Dubysą ir atsidursite kitame upės krante, kur galėsite atsipūsti, o esant vasariškam orui galbūt ir išsimaudyti. Antroje žygio dalyje nusileisite žemyn, kur Dubysa bus visai šalia. Čia žygiuosite per natūralias pievas ir laukus bei nedidelius kaimelius, o Dubysa prie jūsų tai priartės, tai vėl nutols, kol galiausiai pasieksite žygio finišą.

ReikalingiKalvotumo
Lokacijos: ,

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija žvyrkeliu. Parkavimas stovėjimo aikštelėje šalia atodangos.

   

  Žygiavimas: Didžioji dalis žygio bus miško ir lauko keliukais, keli kilometrai ves žvyrkeliais pro mažus kaimelius ir viensodžius. Šiek tiek bus einama ir keliukais kurie yra labai retai naudojami, tad jie gali būti apžėlę.

   

  Iššūkiai: Esant lietingam orui molingi keliukai pavirsta tikra klampyne. Pirmoje dalyje atidžiai sekite navigacijos nuorodas, dėl kelių gausos ir prastos jų būklės lengva praeiti reikiama posūkį.

   

  Kita informacija: Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.