Title Image

Dubravos miškais (15 km)

Dubravos miškais (15 km)

Įsiminti

3,50

Pailsėkite nuo miesto ir žygiavimo džiaugsmą atraskite netoli Kauno esančiuose Dubravos miškuose. Didžioji dalis maršruto ves vis dar kartais automobilių naudojamais miško žvyrkeliais, o didžiausią įspūdį neabejotinai paliks maršruto vinis – Dubravos rezervatinės apyrubės pažintinis takas, įsteigtas siekiant išsaugoti natūralią aukštapelkę ir jos augmeniją, ypatingai čia augančius našius eglynus. Pirmykščiame Dubravos miške nuo 1958 metų nevykdomi jokie miško kirtimo darbai ir gamtai leidžiama tvarkytis pačiai.

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min — 4 val. 30 min

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 4 val. 30 min — 8 val.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas – patogiausias plačioje miško kryžkelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško keliais ir žvyrkeliais, kuriais kartais pravažiuoja automobiliai. Taip pat siauru mišku taku už Dubravos rezervatinės apyrubės pažintinio tako.

   

  Iššūkiai:  Einantiems su vaikišku vežimėliu, pasiekus pažintinio tako galą, rekomenduojame juo grįžti iki žvyrkelio, kuriuo jau žygiavote, ir juo tęsti žygį kol vėl įsiliesite į maršrutą. Visos rekomendacijos yra pažymėtos maršrute.

   

  Kita informacija: Gali būti silpnas TELE2 ryšys.

   


   

   

  Prisijunkite

  Prisijunkite prie TrenkTuras Solo žygių, bus tikrai smagu Registruotis