Title Image

Druskų miško takais (17 km)

Druskų miško takais (17 km)

Įsiminti

3,50

Kiekvienas miestas turi savo simbolį ar net kelis, o mūsų nuomone Birštono simboliu jau seniai tapęs čia esantis keltukas per Nemuną, šalia kurio ir pradėsite savo žygį. Čia keliausite panemunės keliais ir takais bei pasieksite keletą nedidelių, tačiau labai jaukių gyvenviečių, stovinčių ant Nemuno kranto. 

Vėliau prieisite Alksniakiemio kaimą, kuriame mokyklą lankė žymus Lietuvos poetas Justinas Marcinkevičius. Taip pat žygiuodami šiuo maršrutu išvysite Pociūnų aerodromą, kur, jeigu pasiseks, pamatysite ir ore sklandančius sklandytuvus ar parašiutininkų šuolius. Neužilgo vėl nersite į Druskų mišką ir žygiuosite tiesiais ir ilgais jo takais, kur akimirkai pasijusite lyg eidami medžių tuneliais.

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 5 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Birštonas

Penktadienis
08.06
14°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
08.07
15°C
4 - 6 m/s
Sekmadienis
08.08
26°C
3 - 5 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 3 m/s
Antradienis
08.10
24°C
0 - 0 m/s
Trečiadienis
08.11
21°C
2 - 2 m/s
Ketvirtadienis
08.12
21°C
5 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje prie Birštono keltuko.

   

  Žygiavimas: Didžiąja maršruto dalį žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais, retkarčiais juos pakeis lauko ir asfaltuoti keliai.

   

  Iššūkiai: Maršruto eigoje lauks viena stati įkalnė, galinti pareikalauti šiek tiek daugiau jėgų.

   


   

  Prisijunkite