Title Image

Maršrutas

Dainavos girios pušynais aplink Latežerį (9 km)

2,50

Tai maršrutas, kurio dėmesio centre vienas iš Druskininkų apylinkėse telkšančių ežerų – Latežeris. Būtent čia, vienoje iš ežero poilsiaviečių, ir pradėsite savo žygio kelionę. Šis maršrutas bus tikra atgaiva tiek jūsų akims, tiek plaučiams, nes kvėpuosite ir grožėsitės krantais, kurie apaugę Dainavos girios pušynais.

Ir nors šio ežero pakrantės kalvotos, tačiau jūs to beveik nepajusite ir turėsite galimybę pasigrožėti prieš jus atsiveriančia ežero panorama iš skirtingų rakursų. O jūsų pagrindiniai maršruto palydovai bus tyrumu tvelkiantys pušynai. Taip keliaudami net nepajusite, kaip atsidursite Lietuvos-Baltarusijos pasienio ruože ir vingiuodami Latežerio pakrante grįšite į vietą, kur ir pradėjote savo žygį.

Šiuo metu maršrutas yra nepasiekiamas, nes eina per arti pasienio teritorijos. Labai atsiprašome už nesklandumus, šiuo metu ieškome alternatyvų, kad kuo greičiau galėtume tyrinėti lietuviškos gamtos grožį toliau!

Kalvotumo
Lokacija:

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas- stovėjimo aikštelėje prie poilsiavietės.

     

    Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

     

    Kita informacija: Žygiuosite pasienio zonoje, tad su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (vairuotojo pažymėjimas netinka).