Title Image

Dainavos girios pušynais aplink Latežerį (9 km)

Dainavos girios pušynais aplink Latežerį (9 km)

Įsiminti

2,50

Tai maršrutas, kurio dėmesio centre vienas iš Druskininkų apylinkėse telkšančių ežerų – Latežeris. Būtent čia, vienoje iš ežero poilsiaviečių, ir pradėsite savo žygio kelionę. Šis maršrutas bus tikra atgaiva tiek jūsų akims, tiek plaučiams, nes kvėpuosite ir grožėsitės krantais, kurie apaugę Dainavos girios pušynais.

Ir nors šio ežero pakrantės kalvotos, tačiau jūs to beveik nepajusite ir turėsite galimybę pasigrožėti prieš jus atsiveriančia ežero panorama iš skirtingų rakursų. O jūsų pagrindiniai maršruto palydovai bus tyrumu tvelkiantys pušynai. Taip keliaudami net nepajusite, kaip atsidursite Lietuvos-Baltarusijos pasienio ruože ir vingiuodami Latežerio pakrante grįšite į vietą, kur ir pradėjote savo žygį.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min — 3 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas- stovėjimo aikštelėje prie poilsiavietės.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   

  Kita informacija: Dalis maršruto yra šalia Valstybės sienos apsaugos zonos, į kurią patekimas yra GRIEŽTAI DRAUDŽIAMAS. Pasienio apsaugos zona žemėlapyje pažymėta papildomai, todėl prašome jos nekirsti ir neišklysti už ribų. Pažymime, jog renkantis šį maršrutą visiems žygio dalyviams PRIVALOMA su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. bei žygio registraciją patvirtinantį laišką.

   


   

  Prisijunkite