Title Image

Maršrutas

Bezdonių miškuose link rekordinio užrašo Žalgirio mūšiui (12 km)

3,50

Žygį pradėsite prie Bezdonių geležinkelio stoties žiedo. Netrukus paliksite miestelio teritoriją ir pylimu, kirsdami kanalą, įžengsite į Bezdonių mišką. Žygiuojant jaukiais keliukais, jus apgaubs šio miško pušys. Pusiaukelėje pasieksite įvairių dydžių ir formų Arvydų tvenkinius, kur miško tankmę pakeis atviros erdvės. Tačiau ilgai netrukus vėl grįšite į miško žalumą. 

Žygio pabaigoje pasieksite vietą, kuri įdarbins jūsų vaizduotę. Tai Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti pasodintas rekordinio dydžio užrašas ŽALGIRIS 600“. Tam, kad sukurti šį gamtos paminklą, buvo panaudoti maždaug 7000 medelių. Vienos raidės aukštis siekia 60 metrų, o plotis – 40 metrų. Jeigu turite savo droną, ypatingai rekomenduojame jį pasiimti į šį žygį, nes vaizdas iš paukščio skrydžio yra daug įspūdingesnis ir visiškai išpildo mintyse sudėliotą paveikslą.  

Lokacija:

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Paskutiniai keli šimtai metrų žvyrkelis. Parkavimas nedidelėje žvyruotoje aikštelėje prie geležinkelio.

     

    Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

     

    Iššūkiai: Vietomis miško keliukai provėžuoti, po lietaus gali būti pašlapę ir kiek klampūs.