Title Image

Bezdonių miškuose link rekordinio užrašo Žalgirio mūšiui (11 km)

Bezdonių miškuose link rekordinio užrašo Žalgirio mūšiui (11 km)

Įsiminti

3,50

Žygį pradėsite prie Bezdonių geležinkelio stoties žiedo. Netrukus paliksite miestelio teritoriją ir pylimu, kirsdami kanalą, įžengsite į Bezdonių mišką. Žygiuojant jaukiais keliukais, jus apgaubs šio miško pušys. Pusiaukelėje pasieksite įvairių dydžių ir formų Arvydų tvenkinius, kur miško tankmę pakeis atviros erdvės. Tačiau ilgai netrukus vėl grįšite į miško žalumą. 

Žygio pabaigoje pasieksite vietą, kuri įdarbins jūsų vaizduotę. Tai Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti pasodintas rekordinio dydžio užrašas ŽALGIRIS 600“. Tam, kad sukurti šį gamtos paminklą, buvo panaudoti maždaug 7000 medelių. Vienos raidės aukštis siekia 60 metrų, o plotis – 40 metrų. Jeigu turite savo droną, ypatingai rekomenduojame jį pasiimti į šį žygį, nes vaizdas iš paukščio skrydžio yra daug įspūdingesnis ir visiškai išpildo mintyse sudėliotą paveikslą.  

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Sekmadienis
09.19
6°C
6 - 7 m/s
Pirmadienis
09.20
5°C
3 - 4 m/s
Antradienis
09.21
7°C
4 - 5 m/s
Trečiadienis
09.22
9°C
3 - 4 m/s
Ketvirtadienis
09.23
11°C
1 - 2 m/s
Penktadienis
09.24
12°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
09.25
12°C
3 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Paskutiniai keli šimtai metrų žvyrkelis. Parkavimas nedidelėje žvyruotoje aikštelėje prie geležinkelio.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Vietomis miško keliukai provėžuoti, po lietaus gali būti pašlapę ir kiek klampūs.

   


   

  Prisijunkite