Title Image

Begėdžių miško iššūkiai (17 km)

Begėdžių miško iššūkiai (17 km)

Įsiminti

3,50

Paruošėme jums miško iššūkių žygį, todėl pirmasis mūsų patarimas – pasirūpinkite savo avalyne. Maršruto pradžioje vesime jus per apleistą vienkiemį, po kurio kelias pasuks link pelkėmis apsupto Joniškės ežero. Dar viena mūsų rekomendacija – atsipalaiduokite ir mėgaukitės jus supančio miško gyvybe, jos čia išties gausu. Jeigu jums pasiseks, sutiksite stirnas ar briedžius, o galbūt tolumoje šmiežuojančius šernus. Na ir, žinoma, išgirsite čiulbaujančią ne vieną paukščių rūšį. 

Taigi šis maršrutas nestokos iššūkių, praeisite tiek laukinius ežerėlius, tiek miško pelkes. Tiesa, antra maršruto dalis jums bus kaip apdovanojimas už įveiktas kliūtis. Pailsėti galėsite stovyklavietėje, kuri įrengta gražioje dauboje. Toliau priesite Veiviržio upės vingį, šalia kurio rasite požeminio rūsio liekanas ir šalia gyvūnų šėryklos esantį medžiotojų namelį. Na, o pačioje žygio pabaigoje galėsite užrašyti dar vieną iššūkį į savo kolekciją, nes reikės pasukti galvą, kaip kirsti atsiradusią kliūtį ir išlikti sausomis kojomis.

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 5 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Šilutė

Sekmadienis
09.19
13°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
09.20
12°C
3 - 4 m/s
Antradienis
09.21
12°C
3 - 4 m/s
Trečiadienis
09.22
13°C
1 - 2 m/s
Ketvirtadienis
09.23
16°C
4 - 5 m/s
Penktadienis
09.24
12°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
09.25
14°C
4 - 6 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, keli paskutiniai kilometrai – žvyrkeliu. Parkavimas – šalikelėje.

    Žygiavimas: Miško keliais ir takeliais.

    Iššūkiai: Maršrutas skirtas tikriems iššūkių mėgėjams, nes didžiąją dalį maršruto keliausite pelkėtais miško takeliais, bus vietų, kur reikės praieti ir tankiai apaugusias vietas. Maršruto pabaigoje – pelkė, kurią rekomenduojame apeiti, nes galite susmigti iki kelių.

    Alternatyvi maršruto atkarpa: Žygiuodami galėsite pasirinkti iš dviejų maršruto variantų. Pagrindinis maršrutas žemėlapyje žymimas raudona spalva, alternatyvus – oranžine. 

    Prisijunkite