Title Image

Atrandant pasakiškus Ašarėlio ežero krantus (19 km)

Atrandant pasakiškus Ašarėlio ežero krantus (19 km)

Įsiminti

3,50

Savo žygį pradėsite prie vieno iš reikšmingiausių Lietuvos sveikatingumo taškų – Druskininkų  „Eglės sanatorijos“. Čia, per klasikinius dzūkiškus miškus ir juose išraizgytus dviračių ir pėsčiųjų takus, pasileisite link Grūto ežero. Jeigu būsite akylesni, tuomet tikrai pastebėsite, kaip jūsų akyse keičiasi miško tankmė. O smėlingi banguojančių žemyninių kopų takai tikrai neleis nuobodžiauti, kai kiekviena įveikta kalvelė apdovanos galimybe pažvelgti į mišką iš skirtingų rakursų. 

Maršruto vinimi, be jokios abejonės, taps Ašarėlio ežeras. Šiauriniame šio ežero krante sutikta poilsiavietė bus ideali vieta ilgiau atsikvėpti ar papietauti, nes tikrai norėsis grožėtis vaizdu į Ašarėlį ir jo užpelkėjusius krantus. Tęsdami kelionę palei ežerą, pasieksite Ašarėlio pelkę. Tanki pelkinių gailių paklotė ir šviesus bei retas pušynas sukurs šiek tiek mistišką ir egzotišką atmosferą. Na, o antroje maršruto dalyje žygiuosite per banguojančias žemynines kopas, kur smėlėtais takais vieną po kito aplenksite čia esančius jaunuolynus. 

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 3 val. 30 min — 6 val.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais, žvyrkeliais, miško ir dviračių takais.

   

  Kita informacija: Žygiuosite pasienio zonoje, tad būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (vairuotojo pažymėjimas netinka).

   


   

  Prisijunkite

  Prisijunkite prie TrenkTuras Solo žygių, bus tikrai smagu Registruotis