Title Image

Maršrutas

Atrandant Nidos gamtos lobynus (9 km)

2,50

Tai puiki proga aplankyti vieną gražiausių Lietuvos miestų  – Nidą ir pasinerti į ją supančią gamtos ramybę. Šis ypatingai žalias miestas – unikalus savo geografine padėtimi, nes yra įsiterpęs tarp Baltijos jūros ir Kuršių marių. Taip suteikiantis galimybę mėgautis jo unikaliu kraštovaizdžiu, užburiančiu savo atmosfera, kuri trauka sugrįžti čia vėl ir vėl. 

Maršrutas apima kertines Nidos vietas, tarp kurių prie marių stovintis Neringos krėslas ar Nidos simboliu tapęs Neringos švyturys. O taip pat ar žinojote, kad Mirties slėnis yra ne tik JAV, bet ir čia pat Nidoje, Parnidžio kopos papėdėje? Arba, kad Nida turi savo apžvalgos bokštą su panorama į aplink žaliuojančius kopų pušynus ir atsiveriantį begalinį vaizdą į Baltijos jūrą?

Šis žygis, tai puiki proga atrasti Nidos gamtos lobynus ir pasivaikščioti Nidos kopų smėlynais bei marių pakrantėmis, įkvėpiant tyrą Kuršių nerijos pušynų orą. Čia susitinka miesto ir gamtos harmonija, kuri netrukdomai gyvena viena šalia kitos.

 

Kalvotumo lygis - aukštas

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir takais, dviračių ir pėsčiūjų takais, kopų takeliais ir marių pakrante.

   

  Iššūkiai: Laukia kelios stačios įkalnės. Puraus smėlio kopų takai gali pareikalauti nemažai jėgų.

   

  Kita informacija: Aplink Urbo kalną šiuo metu vykdomi takų remonto darbai, todėl skirtingu metu gali būti praeinamos skirtingos takų atkarpos. Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.