Title Image

Atrandant Nidos gamtos lobynus (8 km)

Atrandant Nidos gamtos lobynus (8 km)

Įsiminti

2,50

Tai puiki proga aplankyti vieną gražiausių Lietuvos miestų  – Nidą ir pasinerti į ją supančią gamtos ramybę. Šis miestas – unikalus savo geografine padėtimi, nes yra įsiterpęs tarp Baltijos jūros ir Kuršių marių. Būtent čia esančių vandens telkinių ir kitų gamtos objektų harmoningumas suteikia galimybę mėgautis unikaliu kraštovaizdžiu, užburiančiu savo atmosfera, kuri trauka sugrįžti čia vėl ir vėl. 

Maršrutas apima kertines Nidos vietas, tarp kurių prie marių stovintis Neringos krėslas ar Nidos simboliu tapęs Neringos švyturys. O taip pat ar žinojote, kad Mirties slėnis yra ne tik JAV, bet ir čia pat Nidoje, Parnidžio kopos papėdėje? Ar kad Nida turi savo apžvalgos bokštą su panorama į aplink žaliuojančius kopų pušynus ir atsiveriantį begalinį vaizdą į Baltijos jūrą?

Šis žygis, tai puiki proga atrasti Nidos gamtos lobynus ir pasivaikščioti Nidos kopų smėlynais bei marių pakrantėmis, įkvėpiant tyrą Kuršių nerijos pušynų orą. Čia susitinka miesto ir gamtos pusiausvyra, kuri netrukdomai gyvena viena šalia kitos.

Kalvotumo lygis - aukštas

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Neringa

Sekmadienis
09.19
12°C
6 - 8 m/s
Pirmadienis
09.20
13°C
5 - 7 m/s
Antradienis
09.21
12°C
5 - 7 m/s
Trečiadienis
09.22
11°C
1 - 3 m/s
Ketvirtadienis
09.23
15°C
8 - 8 m/s
Penktadienis
09.24
13°C
10 - 11 m/s
Šeštadienis
09.25
14°C
10 - 10 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir takais, dviračių ir pėsčiūjų takais, kopų takeliais ir marių pakrante.

   

  Iššūkiai: Laukia kelios stačios įkalnės. Puraus smėlio kopų takai gali pareikalauti nemažai jėgų.

   

  Kita informacija: Aplink Urbo kalną šiuo metu vykdomi takų remonto darbai, todėl skirtingu metu gali būti praeinamos skirtingos takų atkarpos. Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite