Title Image

Maršrutas

Atrandant didžiausią Lietuvos salą – Rusnę (14 km)

3,50

Rusnė – didžiausia Lietuvos sala, į kurios teritoriją galėtų sutilpti beveik visas Alytaus miestas. Šią išskirtinę vietą Nemuno deltos regioniniame parke, Nemuno ir Kuršių marių santakoje kviečiame tyrinėti šiame žygyje. Maršrutą pradėsite prie senojo Peterso tilto liekanų. Žygiuodami Atmatos upės krantine pasieksite Nemuno išsišakojimą, čia upė pasuka į skirtingas puses ir primena apie kitame krante esantį Rusijos pasienį.

Ne tik gamtos grožiu šiame maršrute kviesime pasigrožėti, tačiau ir išskirtine architektūra Skirvytės etnografiniame kaime. Grįždami į Rusnės salą per beždžionių tiltą toliau patrauksite Pakalnės upės krantine, kur paliksite miestelį sau už nugaros. Šioje žygio dalyje jūsų laukia laukinė gamta – Rusnei būdingos didžiulės pievos ir jas iš visų pusių supantys medžiai. Čia jus nuolat lydės paukščių garsai ir turėsite tikimybę ne tik pamatyti retas jų rūšis, tačiau ir prabėgančias stirnas.

child_carrierelevation1
Lokacija:

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – naudojantis navigacija, asfaltuotu keliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje.

     

    Žygiavimas: Žygiuosite miestelių pėsčiųjų takais ir žvyrkeliais. Bus dvi asfalto atkarpos.

     

    Kita informacija: Maršrutas eina per uosto teritoriją, kuri yra aptverta tvora. Įėjimas ir išėjimas per vartelius – nepamirškite po savęs jų užverti.