Title Image

Maršrutas

Atokiais Bezdonių apylinkių takais (17 km)

3,50

Maršrutą pradėsite netoli Bezdonių miestelio. Ilgainiui suprasite, kad tai itin atoki vieta, nes viso žygio metu savo kelyje sutiksite vos vieną kitą namelį. Todėl akimirkai gali apimti  jausmas, kad esate vieninteliai šioje Žemėje. Tačiau tikėtina, kad sezono metu šį jausmą jums išsklaidys miško gėrybių rinkėjai, nes šiose apylinkėse auga platūs mėlynių ir bruknių plotai. Nepamirškite paskanauti šių uogų ir patys.

 

Žygio metu jus nuolat stebins šios vietovės augmenijos kaita, kuri pavers šį maršrutą dar įdomesniu. Jaunuolynus keis brandesnė miško tankmė ir parkų vaizdai. Maršrutui įpusėjus, teks šiek tiek paklampoti biraus smėlio keliuku. O vėliau pasieksite ir finišo tiesiąją – asfaltuotą kelio atkarpą, kuria nužygiuosite ten, kur ir pradėjote savo kelionę.

Kalvotumo
Lokacija:

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, paskutiniai kilometrai – žvyrkeliu. Parkavimas – miško keliuke.

     

    Žygiavimas: Daugiausia eisite miško keliukais bei takeliais. Antroje maršruto dalyje praeisite miško kirtavietę, o žygio pabaigoje neilga atkarpą šalikele palei asfaltuotą kelią.

     

    Iššūkiai: Nusileidimas link Bezdonės upelio žemupio vyks statoka nuokalne, panašus ir pakilimas atgal.