Title Image

Atokiais Bezdonių apylinkių takais (17 km)

Atokiais Bezdonių apylinkių takais (17 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutą pradėsite netoli Bezdonių miestelio. Ilgainiui suprasite, kad tai itin atoki vieta, nes viso žygio metu savo kelyje sutiksite vos vieną kitą namelį. Žygiuojant ramiais miško keliukais akimirkai gali apimti  jausmas, kad esate vieninteliai šioje Žemėje. Pasivaikščiojimas šioje vietoveje visais metų sezonais bus vis kitoks, tačiau savaip ypatingas. Šiltuoju laiku megausitės augalijos spalvomis bei valgomomis miško gėrybėmis, o šaltuoju sezonu širdį ramins gryno oro ir miško garsų derinys.

Žygio metu jus nuolat stebins šios vietovės augmenijos kaita, kuri pavers šį maršrutą dar įdomesniu. Jaunuolynus keis brandesnė miško tankmė ir parkų vaizdai. Maršrutui įpusėjus, teks šiek tiek paklampoti biraus smėlio keliuku. Eidami toliau pasieksite ir finišo tiesiąją – asfaltuotą kelio atkarpą, kuria nužygiuosite ten, kur ir pradėjote savo kelionę.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min — 5 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, paskutiniai kilometrai žvyrkeliu. Parkavimas miško keliuke.

   

  Žygiavimas: Daugiausia eisite miško keliukais bei takeliais. Antroje maršruto dalyje praeisite miško kirtavietę, o žygio pabaigoje neilga atkarpą šalikele palei asfaltuotą kelią.

   

  Iššūkiai: Nusileidimas link Bezdonės upelio žemupio vyks statoka nuokalne, panašus ir pakilimas atgal. 

   


   

  Prisijunkite