Title Image

Aplink vakarinę Asvejos pakrantę (20 km)

Aplink vakarinę Asvejos pakrantę (20 km)

Įsiminti

3,50

Išskirtinis savo foma – ilgiausias Lietuvoje Asvejos ežeras turi paslapčių tiek rytiniame, tiek vakariniame savo krante. Tačiau, jeigu pasirinksite tyrinėti vakarinę šio ežero pakrantę, tuomet jūsų lauks vaizdingi miško takeliai, vedantys palei Asvejos ežerą. Taip pat galėsite išbandyti atokiau esantį Jurkiškio upelio pažintinį taką, aplankysite Dubingių žirgyną ir pačią Dubingių piliavietę, kur susipažinsite su istorine šios vietovės reikšme.

 

 

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 3 val. 30 min. — 6 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Molėtai

Penktadienis
08.06
14°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
08.07
15°C
4 - 4 m/s
Sekmadienis
08.08
24°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
08.09
22°C
2 - 3 m/s
Antradienis
08.10
22°C
0 - 1 m/s
Trečiadienis
08.11
23°C
0 - 1 m/s
Ketvirtadienis
08.12
18°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – patogiausias šalia kapinių esančioje aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško ir pievų keliukais. Taip pat praeisite Jurkiškio upelio ir Dubingių piliavietės pažintiniais takai.

   


   

  Prisijunkite