Title Image

Aplink Rėkyvos ežerą (15 km)

Aplink Rėkyvos ežerą (15 km)

Įsiminti

3,50

Rėkyva – TOP didžiausių dešimtuke esantis Lietuvos ežeras, esantis apie 6 km į pietus nuo Šiaulių miesto. Įdomus faktas, kad tai vienintelis tokio dydžio aukštapelkinis ežeras Lietuvoje. Jo platybės atsivers vos tik atvykus į starto vietą. Pasigrožėjus ežeru, kviesime jus nerti į spygliuočių mišką, kuris džiugins savo žalumu kad ir kuriuo metų laiku žygiuotumėte. 

Šis maršrutas ves palei Rėkyvos ežero pakrantę, o gamtos vaizdai nuolat keisis. Čia pražygiuosite ir pro Rėkyvos botaninio-zoologinio draustinio pelkę, paprastai dar vadinama tiesiog Rėkyvos pelke. Ji pakerės savo grožiu ir čia augančia augmenija: kadagių ir spygliuočių gausa bei vietomis net jaunais berželiais. Žygiuojant toliau, jums gali tekti perlipti ar peršokti keletą siaurų upelių, tačiau šios kliūtys bus tik lengva ir smagi žygio sudedamoji dalis. 

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Šiauliai

Trečiadienis
04.14
7°C
2 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
9°C
5 - 7 m/s
Penktadienis
04.16
8°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
04.17
12°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
17°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
04.19
17°C
2 - 3 m/s
Antradienis
04.20
16°C
2 - 4 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas-  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygį pradėsite ir pabaigsite asfaltuotu keliu, o didžioji maršruto dalis ves miško takeliais.

   

  Iššūkiai: Žygiuojant gali tekti perlipti ar peršokti keletą siaurų upelių

   


   

  Prisijunkite