Title Image

Aplink Mūšios tvenkinį (9 km)

Aplink Mūšios tvenkinį (9 km)

Įsiminti

2,50

Šiuo Solo žygiu kviečiame jus aplankyti šalia Ukmergės esantį Mūšos tvenkinį, aplink kurį ir esame paruošę šį maršrutą. Beje, šiame tvenkinyje yra įsikūręs ir Ukmergės wake parkas, kas šiltuoju metų laiku gali tapti papildoma pramoga arba galimybe paganyti akis į šia sporto šaka užsiimančius aistruolius. Vos pradėję žygį pasieksite ir pirmą dėmesio vertą objektą – Kadrėnų hidroelektrinę. 

Keliaudami toliau, pasuksite į mišką, kur užlipę ant kalnelio atsidursite šviesiame pušyne su mediniais kryžiais ir pro medžius raibuliuojančiu Mūšos tvenkiniu. Aplankysite Mūšos miško parką skirtą atminti Didžiosios kovos apygardos partizanams. Mūšos tvenkinį išvysite iš įvairių rakursų, jis tai pasislėps už augančių krūmų, tai vėl pasirodys žaliuojančio miško fone ar šalia gyvenviečių. Tačiau manome, kad labiausiai jums įsimins šiaurinė tvenkinio dalis, nes jos reljefas bus labiausiai banguotas.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min — 3 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite laukų keliais ir žvyrkeliais.

   


   

  Prisijunkite