Title Image

Aplink Gudelių ežerą (8 km)

Aplink Gudelių ežerą (8 km)

Įsiminti

2,50

Ar žinojote, kad Lietuvoje iš viso yra net 4 Gudelių ežerai? Šiuo maršrutu mes nusitaikome į tą, kuris telkšo Šiaulių rajone šalia Gudelių kaimo. Savo žygį pradėsite sutvarkytame ežero paplūdimyje, kur galėsite atsipūsti ir jį užbaigus. Taigi leisimės tyrinėti nuožulnius ir vietomis pelkėtus Gudelių ežero krantus. Taip pat kviesime žiūrėti ne tik kas po kojomis, tačiau ir pačiame ežere, kur išvysite dvi nedideles salas.

Žygiuojant jūsų lauks dirbamų laukų kraštovaizdis, pievos, krūmynai bei rytuose ištekanti Kruojos upė. Čia nebus didelių pakalnių, todėl žygis pritaikytas visiems, ypatingai tiems, kurie mėgsta lengvus pasivaikščiojimus. Aplink visą ežerą išdėstyta nemažai suoliukų, taigi turėsite daug progų pailsėti bei pasigrožėti ežeru ir jį supančios gamtos vaizdais.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min — 2 val. 30 min

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje

   

  Žygiavimas: Žygį pradėsite ir baigsite žvyrkeliu.

   


   

  Prisijunkite