Title Image

Aplink Didįjį ir Mažąjį Siaurio ežerą (13 km)

Aplink Didįjį ir Mažąjį Siaurio ežerą (13 km)

Įsiminti

3,50

Pačiame Labanoro girios viduryje tyvuliuojantys du unikalių formų jaukūs ežerai nepaliks abejingų. Jie nėra dideli, todėl šiame žygyje turėsite progą apeiti bei ištyrinėti abiejų pakrantes. O taip pat, savaime suprantama, iki soties prisivaikščiosite didingoje Labanoro girioje.

Žygį pradėsite prie Mažojo Siaurio ežero, kurį apėję pasuksite link Didžiojo Siaurio pakrantės. Tiesa, čia jūsų lauks lengvas iššūkis, nes reikės prasibrauti pro gana tankią ir laukinę miško atkarpą. Tačiau, kai tikslas bus pasiektas, suprasite, kad buvo verta! Atsikvėpti galėsite vienoje iš čia esančių stovyklaviečių, tik nepamirškite, kad jūsų dar lauks nedideli Apskričio ir Vainiūnų ežerai, juk Labanoras ežerų- kraštas.

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 4 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Švenčionys

Trečiadienis
04.14
1°C
4 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
6°C
5 - 7 m/s
Penktadienis
04.16
9°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
04.17
13°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
14°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
04.19
13°C
4 - 6 m/s
Antradienis
04.20
13°C
5 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – 10-15 km važiuojant plačiu žvyrkeliu. Parkavimas – nedidelėse aikštelėse šalia miško kelio ar stovyklaviečių palei ežerą.

   

  Žygiavimas: Beveik visą maršrutą eisite retai važiuojamais miško keliais ir keliukais, vietomis žingsniuosite siaurais miško ar paežerės takeliais. Kelis šimtus metrų reikės paeiti plačiu žvyrkeliu.

   

  Iššūkiai: Žygyje turėsite kelis šimtus metrų eiti apaugusia kvartaline miško linija, reikės peršokti nedidelį upelį, taip pat, paeiti keliasdešimt metrų tiesiai beveik nematomu miško takeliu.

   

  Kita informacija: Miškuose gali sunkiau veikti interneto ryšys, todėl rekomenduojama užsikrauti žemėlapį iš anksto.

   


   

  Prisijunkite